Ir vairāki veidi, kā sauleskolektors.lv veido solārās sistēmas apkures atbalstam, atkarībā no ēkas pamatapkures veida. Solārā sistēma apkures atbalstam paredz arī ūdens sildīšanu no saules. Latvijā visbiežāk pielietotais solārās apkures atbalsta sistēmas veids ir ar siltuma akumulatoru. Šādā sistēma no saules vispirms tiek uzsildīts silta ūdens boileris, tad sistēma automātiski parslēdzas un silda apkures siltuma akumulatoru.

Mēs piedāvājam arī kombinētos boilerus-siltuma akumulatorus, kas ietaupa vietu katlu telpā un novērš kaitīgo baktēriju rašanos siltajā ūdenī. Apkures atbalsta nodrošināšanai Latvijas apstākļos, nepieciešams ne mazāk ka 10m2 saules kolektoru. Ziemā sauleskolektors.lv apkures atbalsta sistēma veiks priekšsildīšanu, papildinot esošo apkures sistēmu. Saulainā rudens vai pavasara dienā tiek uzkrāts pietiekošs siltuma daudzums, lai visu nakti sildītu māju. Vasaras periodā šāda sistēma kļūst īpaši jaudīga, tādēļ papildus var sildīt peldbaseinu vai mitro pagrabstāvu.

Sauleskolektors.lv piedāvā katram objektam atbilsošāko risinājumu enerģijas iegūšanai apkures atbalstam no saules. Kopējais energoresursu ietaupījums gadā sasniedz 30%.

Mazāk..Vairāk..