Mūsu uzņēmums izstrādā un ievieš kvalitatīvas saules kolektoru un fotovoltāžas paneļu sistēmas kopš 2007. gada. Specializējoties sniedzot šādus pakalpojumus:

 • saules kolektoru un fotovoltāžas paneļu sistēmu projektēšanu, piegādi, montāžu un apkalpošanu;
 • profesionālas konsultācijas – ieskaitot esošu vai topošu objektu un projektu apskati klātienē;
 • datorsimulāciju veidošanu un citu aprēķinu veikšanu ar mērķi prognozēt sistēmu potenciālo saražotās enerģijas daudzumu, kā arī ar to uzstādīšanu saistītās izmaksas;
 • saules kolektoru un fotovoltāžas paneļu iekārtu piegādi, montāžu un apkalpošanu;
 • solāro elektrostaciju projektēšana un būvniecība;
 • saules paneļu sistēmu veidošana ar elektrotīkla pieslēgumu (tā saucamās “on-grid” sistēmas);
 • elektroenerģijas uzkrāšanas sistēmu veidošana AR vai BEZ elektrotīkla pieslēgumiem (tā saucamās “on-grid backup” vai “off-grid” sistēmas);
 • solāro siltumsūkņu un citu apkures sistēmu projektēšanu, piegādi, montāžu un apkalpošanu;
 • veicam arī nepareizi un kļūdaini veidotu vai vispār nestrādājošu saules enerģijas sistēmu optimizēšanu un ieregulēšanu, kā arī to pārbūvi;
 • projektu iesniegumu sagatavošanu līdzfinansējuma un/vai saņemšanai no Eiropas Savienības vai Latvijas valsts, kā arī neatmaksājamu naudas grantu un/vai kredīta garantiju saņemšanai;
 • mikroģenerācijas siltumenerģijas vai elektroenerģijas ražošanas tehnoloģisko iekārtu piegāde un uzstādīšana, lai nodrošinātu siltumenerģijas vai elektroenerģijas ražošanu no atjaunojamiem energoresursiem un siltuma vai elektroenerģijas piegādi, kā arī citiem pasākumiem, ja tie ir nepieciešami dzīvojamās mājas energoefektivitātes paaugstināšanai.

Saules kolektori

Saules kolektori ir tehniskas iekārtas, kuras absorbē saules starojumu, pārvēršot to siltumā, kas tiek novadīts solārajā boilerī vai caur siltummaiņiem peldbaseinā, zemgrīdas apkurē vai citā siltuma akumulatorā.

Uzbūves princips saules kolektoram ir salīdzinoši vienkāršs – tas sastāv no korpusa, absorbējošās virsmas, siltumizolācijas slāņa un triecienizturīga solārā stikla. Korpusā zem absorbējošās virsmas izvietotas vara caurules, pa kurām plūst siltumnesējs, kas drošības apsvērumu dēļ nedrīkst būt antifrīzs vai cits indīgs šķidrums. Tādēļ sauleskolektors.lv sistēmās tiek lietotais siltumnesējs THESOL, kas ir pilnīgi drošs videi un nekaitīgs cilvēkam, turklāt tam piemīt antikorozijas īpašības.

Saules kolektoru pielietojums

Saules starojumam caur solāro stiklu nonākot uz absorbējošās virsmas, tiek radīts siltums. No saules iegūto siltumu var izmantot ūdens sildīšanai jebkurā piemērotā siltuma akumulatorā – boilerī, peldbaseinā, apkurei vai tās atbalstam.

Kvalitatīvi un Ziemeļeiropas klimatam atbilstoši saules kolektori ir drošs veids, kā būt neatkarīgam no energoresursu cenu svārstībām. Tas nodrošina finansu ieguldījumu maksimālu atdevi un samazina oglekļa dioksīda izmešus, saudzējot apkārtējo vidi.

 

Kāpēc izvēlēties sauleskolektors.lv piedāvājumu?

Sauleskolektors.lv šobrīd ir vienīgie Latvijā, kas piedāvā saviem klientiem patentēto solāro siltumsūkņa sistēmu, ko dēvē arī par “Saulessūkni”, kā arī citus inovatīvus saules enerģijas pielietojuma risinājumus.

Sauleskolektors.lv piedāvā kolektorus ar 12 gadu rūpnīcas garantiju, kuru paredzamais kalpošanas laiks ir 25-40 gadi, un citas priekšrocības ir šādas:

- ļoti labs “cena – jauda” rādītājs;
- ļoti labs “cena – atmaksāšanās” rādītājs;
- elegants saules kolektoru dizains;
- vienīgie īpaši efektīvie plakanie vakuuma saules kolektori;
- īss piegādes laiks;
- kompleksa solāro ierīču piegāde un serviss;
- uzticamu un apmācītu uzstādītāju tīkls visā Latvijā;
-12 gadu rūpnīcas garantija saules kolektoriem un nesošām konstrukcijām.

Papildinformācija

Saules kolektoru sistēmas ir izdevīgi veidot objektos, kur siltais ūdens tiek patērēts regulāri visu gadu, piemēram, privātmājās, daudzdzīvokļu mājās, peldbaseinos, akvaparkos, slimnīcās, pansionātos, ražošanas ēku un noliktavu dušās. Vēl izdevīgāk izmantot saules kolektorus ir tādos objektos, kur siltā ūdens patēriņš ir ar sezonālu raksturu vasarā, piemēram, kempingos, viesu namos un viesnīcās.