• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Ivars Frīdbergs no Valmieras - atsauksme

Ivars Frīdbergs no Valmieras - atsauksme

Uzstādot saules kolektorus no sauleskolektors.lv ieguvu jaunu, videi draudzīgu un pilnīgi automātisku siltā ūdens sagatavošanas sistēmu, kas izmanto saules enerģiju. Tas zināmā mērā ir mainījis dzīves kvalitāti man un manai ģimenei. Siltais ūdens vienmēr ir pietiekošā daudzumā un arī energoresursu cenu svārstības tik ļoti vairs nesatrauc.

Pirms atradu sauleskolektors.lv, manā mājā Valmierā bija kombinētais boileris, kurā ūdeni sildīju ar elektrību un no malkas katla. Biju nolēmis mainīt boileri un pārveidot malkas katla pieslēgumu. Interesējoties par saules kolektoriem ūdens sildīšanai, izvēlējos sauleskolektors.lv, kas piedāvāja tieši man izstrādātu risinājumu lētāk, un arī attieksme pret mani kā klientu patīkami pārsteidza.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt