LV  RU  EN 
 

 
Galerijas

saules_kolektori_kruzesiela.jpg

Objekts: Apkures atbalsts un siltā ūdens sagatavošana Krūzes iela

Realizēts: septembris 2011. gads / ar KPFI 50% līdzfinansējumu

Sistēma: Thermo|Solar 4 horizontālie TS 330 saules kolektori , solārais boileris 300 litri savienots ar esošo boileri u.c sistēmas elementi.

Saules kolektori Krūzes ielā nodrošina silto ūdeni, apkures atbalstu, kā arī solārais boileris savienots ar jau esošo boileri palielinot akumulācijas tvertnes tilpumu. Mazās platības dēļ solārais boileris novietot uz ritentiņiem, tādejādi to var pārvietot nepieciešamības gadījumā, ja vajag piekļūt pie apkures iekārtām un ūdensvada telpas stūrī.

Lai pilnvērtīgāk izmantotu piejamo jumta plakni uzstādīti tieši horizontālie saules kolektori TS330 (Tehniskie dati pieejami šeit: http://www.sauleskolektors.lv/lv/pdf/ProspektTS330.pdf )
Tā kā jumts ir tumšā krāsā, arī nesošāskonstrukcijas izvēlētas no oksidēta alumīnija, kas ir tādā pašā tonī kā kolektori. Oksidētais alumīnijs nesošajām konstrukcijām nozīmē, ka to krāsa nemainīsies laika gaitā un saglabās savu sākotnējo izskatu melnā krāsā.

Objektu apskatei apmeklēja arī vides ministrs R. Vējonis ar pavadošo delegāciju un žurnālistiem. 9. septembra saistīto rakstu Latvijas Avīzē lasiet šeit: Instruments, kas maina domašanu.


show_img