REVOLŪCIJA APKURES NOZARĒ!!!

Ietaupījums mēnesī EUR 200 par apkuri.

Jaunā solārā siltumsūkņu sistēma DUO Jūrkalnes ielā, Rīgā

saulessuknis.jpg

Realizēts: 2013.gada 1. marts 

Sistēma: Thermo|solar 6 gab. TS400 plakanie vakuuma saules kolektori ar jaudu 8.688kW, siltumsūknis DUO 2.5kW, apkures tvertne TSPP 800l, uzstādīti impulsu mērītāji, lai veiktu precīzu enerģijas uzskaiti.

Situācija PIRMS 2013. gada 1. marta:Mājas apkure tika nodrošināta ar elektriskajiem sildītājiem un kamīnu. Izlīdzinātais maksājums par elektrību 2012. gadā tieši 210,57 Ls/ mēnesī. Aukstajās ziemas dienās tika kurināts arī kamīns ar dārgajām briketēm vismaz reizi dienā. Neskatoties uz visu, ik rītu mājā maksimāli +13 grādi, kas februāra aukstākajās dienās noslīdēja līdz pat +8 grādiem no rīta mājas pirmajā stāvā. Mājas saimnieks mēdz jokot: "Mana māja ir labi piemērota pingvīnu audzēšanai."

Sistēma PĒC 2013. gada 1. marta:  Apkurei uzstādīta kompaktā siltumsūkņa sistēma DUO ar 6 plakanajiem vakuuma kolektoriem TS400 un 3 zemo temperatūru Purmo radiatori mājas pirmajā stāvā. Marta mēnesī āra temperatūra regulāri bija -10-15 grādi, bet mājā ne reizi temperatūra no rīta nav noslīdējusi zemāk par +16,5 grādiem par spīti sliktajai ēkas siltumizolācijai. Dienā temperatūra stabili turās +19,+20 grādi. Elektriskie radiatori ēkas pirmajā stāvā un malkas kamīns nav ne reizi izmantoti marta mēnesī. Domas par pingvīniem mājās ir pilnībā pazudušas.

Apkures izmaksas:Siltumsūknis patērējis 274 kWh marta mēnesī apkures nodrošināšanai, kas naudas izteiksmē ir TIKAI EUR 41.92 par apkuri. Sistēma kopumā marta mēnesī saražoja 1402 kWh siltumenerģijas. Sistēmas kopējais COP ir 5.12

 

Lai objektu apskatītu klātienē zvaniet mājas saimniekam Dainim pa tālruni 29279228 

Par DUO sistēmu īsumā:

* viegli uzstādīt un apkalpot

* nevajag zemes darbus

* iegūst 5 reizes vairāk saules enerģijas apkures sezonā

* izcila pamatapkure energoefektīvām ēkām

* lielisks energoefektivitātes risinājums jebkurai ēkai ar zemās temperatūras apkuri

* reāli  atmaksājas ātrāk kā ieguldījumi pakešu logos vai ēkas siltināšanā

Ražotāja informācija šeit: http://www.sauleskolektors.lv/lv/produkti/inovacija.html

Konsultācijas par produktu: Aigars Reigass 29491418

 

Kopš 2007. gada esam realizējuši ļoti daudz projektus visā Latvijas teritorijā. Varam teikt, ka katrs projekts ir atšķirīgs, kā rezultātā ir uzkrāta ļoti vērtīga pieredze un mūsu speciālisti ir mācījušies un pilnveidojuši prasmes un zināšanas, lai sasniegtu labākos rezultātus.  

Kvalitatīvi saules kolektori kalpos 35 gadus un ilgāk. Tāpēc mēs neredzam jēgu tādu saules kolektoru uzstādīšanā, kas regulāri jāmaina, jālabo un jāuzrauga.

Mēs - sauleskolektors.lv zinām, ka ir svarīgi izveidot tādu saules kolektoru sistēmu, kas labi izskatās, ir izteikti ilgi kalpojoša un prasa minimālu uzturēšanu.

Kvalitāte ir mūsu filozofijas pamats. Īstenotie projekti ir tie, kas to apliecina.

Ieskatieties fotogrāfijās un galerijās! Vaicājiet klientiem un sadarbības partneriem!