LV  RU  EN 
 

Sigulda1 [Desktop Resolution].jpgsaules kolektori E Kasalis atsauksme.jpg [Desktop Resolution].jpgleec_atsauksme_sauleskolektorslv_.jpg

__________

Aivars Caune "Mazkļavēni" - Vecpiebalgas brīvdienu māja

 

Vēlos dot šo atsauksmi ikvienam, kam ne tikai nepieciešams uzstādīt saules kolektoru sistēmu privātmājā, lauku saimniecībā vai rūpniecības objektā, bet atrast radošu pieeju kā šo sistēmu savienot ar esošo apkures un ūdens apgādes sistēmu.

SIA „TAUPI” izvēlējos no apmērām 20 firmām, kas darbojas šajā jomā pirmkārt pēcSIA „TAUPI” vadītāja Daiņa Millersona publikācijām plašsaziņas līdzekļos un internetā, otrkārt, pēc gatavības realizēt manu tehniski sarežģīto ēkas siltumapgādesprojektu. Saules kolektoru sistēma pati par sevi ir sarežģīta, bet pareizi uzstādīta tā ekspluatācijā ir ērta un pilnībā automatizēta. Tā neprasa regulāras konsultācijas, bet, ja nepieciešams, tad SIA „TAUPI” arī laipni un atsaucīgi vienmēr ir gatavi izrādīt radošu pieeju dažādiem tehniskiem risinājumiem.

Cenu ziņā SIA „TAUPI” nav ne „lētajā” galā ne arī „biezajā” galā, bet, ja ņem vērā to radošo izdomu un tehnisko risinājumu manā siltumapgādes projektā, tad mana projektā ieguldītā nauda no ietaupīto galvassāpju, kreņķu un citu „speciālistu” konsultāciju izmaksām, ir ieguldīta droši un adekvāti.

Esmu gatavs personīgi sniegt konsultāciju par savu pieredzi ēkas apkures problēmu risināšanā, interesentiem kas vēlas uzstādīt saules kolektorus un ieteikt SIA „TAUPI” tehnisko direktoru Daini Millersonu un darbu vadītāju Uldi Lūku kā speciālistus, kas sarežģītu ieceri profesionāli pārvērš realitātē.

Veiksmi turpmākajā darbībā novēlot,

Aivars Caune Mob. tel.: 20355671

 


Andas Vinteršeites vēstule 8.03.2011

Labdien, Aigar!
Paldies par konsultāciju un atsūtīto saules kolektoru izmaksu piedāvājumu.
Apdomājot Jūsu konsultācijā iegūto informāciju, izpētot tāmi, ko Jūs
mums atsūtījāt, aptuveni aplēšot pārējās būvizmaksas, kas
nepieciešamas, lai saules kolektorus pieslēgtu, sarēķinot visus mūsu
izdevumus un salīdzinot tos ar ieguvumu, sapratām, ka ieguldījumi būtu
lielāki, nekā sākumā plānojām.

Jūs mani pārliecinājāt, ka saules kolektori šobrīd noteikti ir
visekonomiskākais veids, kā jaunbūvētā mājā iegūt silto ūdeni un
palētināt mājas apkuri. Mūsu gadījumā papildu darbi, kas jāveic, lai
grīdā ieliktu caurules, uzbūvētu verandu, pievienotu caurules
boilerim, aizviltu vadus un caurules līdz pirtij u.t.t. sadārdzina
visu pasākumu tik ļoti, ka saules kolektorus uzstādīt vairs nav izdevīgi.
Mēs bijām rēķinājušies ar zemākām izmaksām, proti, 3600, -Ls; ja
pusi no tā segtu Eiropas nauda, tad iekārta mums atmaksātos apmēram 7
gados, bet ar papildus izmaksām saules kolektori atmaksātos labākajā
gadījumā pēc 15-20 gadiem. Tas mums šķiet pārāk ilgs laiks.

Nav šaubu, ka Jūsu vizīte palīdzēja mums noskaidrot daudzas
neskaidrības un tādēļ bija ļoti vērtīga, lai arī rezultātā izšķīrāmies
nelikt saules kolektorus uz mūsu mājas Saunagā. Tomēr, ja nolemsim
būvēt jaunu māju, piem., Cēsīs, tad noteikti tajā iebūvēsim saules
kolektorus, grīdas apkuri un izmantosim Jūsu firmas pakalpojumus.
Negribētu palikt parādā tos 5,- latus par konsultācijām un transporta izmaksām, kuru man pietrūka, tādēļ, lūdzu, atsūtiet bankas kontu, vai iedodiet adresi, vēlams Rīgā, kur
naudu atstāt.
Vēlreiz paldies par Jūsu pūlēm.
Ar sveicienu
Anda Vinteršeite

__________

saules kolektori tukuma atsauksme.jpg

__________

Viesturs no Mārupes

’’Ir laba sajūta, kad gāzes katls neieslēdzas, bet ir siltais ūdens un vannas istabā sildās grīda. Sākumā izdevumi ir palieli, bet tie ātri aizmirstas, kad samazinās gāzes patēriņš un nav jāklausās kā darbojās gāzes kalts ikreiz atgriežot ūdens krānu. Saules kolektori no sauleskolektors.lv labi izskatās. Katlu telpā prieks ieiet, cik eleganti nostrādāts. Droši varu ieteikt sauleskolektors.lv profesionālos vīrus arī citiem Mārupiešiem.’’ 

Ivars Frīdbergs, Valmiera

Uzstādot saules kolektorus no sauleskolektors.lv ieguvu jaunu, videi draudzīgu un pilnīgi automātisku siltā ūdens sagatavošanas sistēmu, kas izmanto saules enerģiju. Tas zināmā mērā ir mainījis dzīves kvalitāti man un manai ģimenei. Siltais ūdens vienmēr ir pietiekošā daudzumā un arī energoresursu cenu svārstības tik ļoti vairs nesatrauc.
Pirms atradu sauleskolektors.lv, manā mājā Valmierā bija kombinētais boileris, kurā ūdeni sildīju ar elektrību un no malkas katla. Biju nolēmis mainīt boileri un pārveidot malkas katla pieslēgumu. Interesējoties par saules kolektoriem ūdens sildīšanai, izvēlējos sauleskolektors.lv, kas piedāvāja tieši man izstrādātu risinājumu lētāk, un arī attieksme pret mani kā klientu patīkami pārsteidza.

__________

saules kolektori fermaa babele atsauksme.jpg

atsauksme_stopinji.jpg

atsauksme_kekava.jpg.jpg