LV  RU  EN 
 

Instalētājiem

Ikvienam ir iespēja kopā ar sauleskolektors.lv iesaistīties saules kolektoru nozarē.

Meklējam sadarbības partnerus Rīgā un reģionos.
Nodrošinām apmācību un sertifikāciju.

Piesakieties!
Kontakti:
e-pasts: info@sauleskolektors.lv
Dainis Millersons
Tehniskais direktors Mob.t. 29279228

sauleskolektors.lv  ieteikumi saules kolektoru un to sistēmu instalatoriem:

  1. Izvēlieties kvalitatīvus saules kolektorus no respektabla ražotāja, kas saviem kolektoriem dod vismaz 10gadu garantiju.
  2. Kvalitatīviem saules kolektoriem ir jāatbilst Eiropas normām EN12975-1-2 . Uzticamam ražotājam jāspēj uzrādīt starptautiski atzīto sertifikātu SolarKeymark  un neatkarīgu laboratoriju jaudas mērījumus.
  3. Saules kolektoru sistēmas apkures atbalstam nav korekti piedāvāt, ja apkures sistēmas turpgaitas temperatūra pārsniedz 50°C, kā arī, ja ēkai ir nepietiekoša siltumizolācija.
  4. Montējot saules kolektoru sistēmu nedrīkst izmantot automātiskos atgaisotājus un citas detaļas, kas satur plastmasu. Drīkst montēt, izmantojot tikai metāla caurules.
  5. Ja boilera tilpums pārsniedz 400l, saules kolektoru sistēmai automātiski jāspēj nodrošināt regulāra termiskā dezinfekcija.
  6. „Solārajā siltumsūkņa sistēmā’’ ļoti būtiska sastāvdaļa ir sauleskolektors.lv plakanie vakuuma saules kolektori, kas tiek ražoti un uzstādīti pēc patentētas tehnoloģijas un ir īpaši efektīvi. Citus kolektorus kopā ar siltumsūkni var lietot tikai ūdens sildīšanai, nevis apkurei, jo tikai sauleskolektors.lv plakanie vakuuma saules kolektori ir droši pret kondensāta rašanos.