Saules kolektori ir tehniskas iekārtas, kuras absorbē saules starojumu, pārvēršot to siltumā, kas tiek novadīts solārajā boilerī vai caur siltummaiņiem peldbaseinā, zemgrīdas apkurē vai siltuma akumulatorā.

taupi01.jpg

Uzbūves princips saules kolektoram ir salīdzinoši vienkāršs - tas sastāv no korpusa, absorbējošās virsmas, siltumizolācijas slāņa un triecienizturīga solārā stikla. Korpusā zem absorbējošās virsmas izvietotas vara caurules, pa kurām plūst siltumnesējs, kas drošības apsvērumu dēļ nedrīkst būt antifrīzs vai cits indīgs šķidrums. sauleskolektors.lv lietotais siltumnesējs SolarEko ir pilnīgi drošs videi un veselībai nekaitīgs, turklāt tam ir arī antikorozijas īpašības.
Saules starojumam caur solāro stiklu nonākot uz absorbējošās virsmas, tiek radīts siltums. No saules iegūto siltumu var izmantot ūdens sildīšanai boilerī, peldbaseinā, kā arī apkurei vai tās atbalstam.

Kvalitatīvi un Ziemeļeiropas klimatam atbilstoši saules kolektori ir drošs veids, kā būt neatkarīgam no energoresursu cenu svārstībām. Tas nodrošina finansu ieguldījumu maksimālu atdevi un samazina oglekļa dioksīda izmešus, saudzējot apkārtējo vidi.

Kāpēc izvēlēties sauleskolektors.lv piedāvājumu?

sauleskolektors.lv piedāvā patiesu tirgus līdera izpildījumu ar citur neatrodamu garantiju, kā arī ilgu saules kolektoru sagaidāmo darba mūžu. Mēs – sauleskolektors.lv šobrīd esam vienīgie Latvijā, kas piedāvā saviem klientiem patentēto „Solārā siltumsūkņa sistēmu’’ un citus inovatīvus saules enerģijas pielietojuma risinājumus.

sauleskolektors.lv  priekšrocības īsumā:

  • elegants saules kolektoru dizains
  • ļoti labs «cena – jauda» rādītājs
  • vienīgie īpaši efektīvie plakanie vakuuma saules kolektori
  • īss piegādes laiks
  • kompleksa solāro ierīču piegāde un serviss
  • uzticamu sauleskolektors.lv apmācītu uzstādītāju tīkls visā Latvijā
  • 12 gadu rūpnīcas garantija saules kolektoriem un nesošām konstrukcijām

www.sauleskolektors.lv » Par saules kolektoriem