LV  RU  EN 
 
Pērn siltumsūkņu īpašniekiem ievērojami auguši rēķini. Ko darīt?
Pievienots: 27/05/13

Tradicionāli par vienu no efektīvākajām apkures sistēmām tiek uzskatīti siltumsūkņi, kuri Latvijā uzstādīti jau aptuveni 7000 mājsaimniecībās. Tomēr jāatzīst, ka arī tiem ir savas būtiskas nepilnības, kuras siltumsūkņu īpašnieki sevišķi izteikti izjutuši tieši šoziem. Turklāt atklājies, ka pat neiestājoties augstai un garai ziemai, bet vienkārši kāpjot elektroenerģijas cenai, siltumsūkņu sistēmas var izrādīties nebūt ne tik izdevīgas un efektīvas, kā sākotnēji cerējuši to īpašnieki vai uzstādītāji.


lasīt vairāk...
Eiropas mēroga uzdrīkstēšanās!
Pievienots: 24/04/13

Unikāls saules kolektora izturības tests! Lai kliedētu jebkādas šaubas par sauleskolektors.lv kolektoru izturību un piemērotību Latvijas apstākļiem, publiski veicām unikālu testu


lasīt vairāk...
Apmācības Thermo|solar apmācību centrā Slovākijā
Pievienots: 28/03/13

Aicinām pieteikties visus interesentus saules kolektoru sistēmu apmācībām no 22.-23. aprīlim ThermoSolar apmācību centrā Slovākijā.


lasīt vairāk...
Apsveikums sauleskolektors.lv Test Point pieturas uzvarētājiem ''Toyotas zaļajā ģimenes dienā''
Pievienots: 26/11/12

Veiksmīgi noslēgusies ''Toyotas zaļā ģimenes diena''. Izsakām lielu pateicību par aktivitāti un atsaucību visām ģimenēm un draugiem, kas padarīja šo dienu interesantu un košu!


lasīt vairāk...
sauleskolektors.lv ''Toyotas zaļajā ģimenes dienā"
Pievienots: 22/11/12

Pārbaudīsim apmeklētāju atjautību un prasmi montējot vienkāršu saules kolektoru sistēmu. Demonstrēsim saules kolektoru izturības testus.


lasīt vairāk...
''Vidzemes dienas'' Sanktpēterburgā
Pievienots: 16/11/12

sauleskolektors.lv piedalījās ''Vidzemes dienās'' Sanktpēterburgā


lasīt vairāk...
"Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai" II kārtā
Pievienots: 21/10/12

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina iesniegt projekta iesniegumus Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklātā konkursa "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai" II kārtā Iesniegšanas termiņš 2.novembris


lasīt vairāk...
Izstāde ''Vide un Enerģija'' 2012
Pievienots: 17/10/12

Izstādē “Vide un Enerģija” šogad akcentēs dažādus energoefektivitātes risinājumus.


lasīt vairāk...
KPFI finasiālais atbalsts ražotājiem
Pievienots: 12/09/12

Latvijā reģistrētiem uzņēmējiem ir pieejams Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) finansiāls atbalsts, lai uzlabotu ražošanas ēku energoefektivitāti un nodrošinātu pāreju no fosilo uz atjaunojamo energoresursu izmantojošām tehnoloģijām, un tādējādi samazinātu oglekļa dioksīda emisijas.


lasīt vairāk...
2012. gada sezona
Pievienots: 12/06/12

Jaunā sezona aktīvi virzās uz priekšu un sauleskolektors.lv komanda strādā cik var, lai padarītu mūsu un jūsu dzīves ''Zaļākas''!


lasīt vairāk...
12