‘Jaunumi’ tēmas arhīvs.

Seminārs Islande Hotel

Otrdiena, februāris 26th, 2013

sauleskolektors.lv sadarbībā ar SLO Latvija un LSGŪTIS rīkoja apmācību semināru siltumtehnikas projektētājiem ” Saules kolektoru sistēmu projektēšana”, kurš norisinajās 2013.gada 14.februārī Islande Hotel viesmīlīgajās telpās.
Semināru vadīja Dainis Millersons, sauleskolektors.lv, un Jan Tomčiak, Thermo|solar pārstāvis, kurš vairāk kā 35 gadus strādājis saules kolektoru sistēmu projektēšanas un uzstādīšanas jomā.

2012. gada JUMTA sezonas atklāšana

Otrdiena, marts 20th, 2012

2012. gada sezona ir sākusies! 8. martā uzstādījām šogad pirmos saules kolektorus uz jumta!

Ziema pamazām sāk atkāpties un jumti dienvidu pusē ir atbrīvojušies no ziemā uzkrātā sniega. Lai arī āra gaisa temperatūra pieturās nedaudz zem nulles, ēkas jumti dienvidu pusē dienas vidū sasilst līdz pat +12-+15 grādiem, kas ir ļoti pietiekama temperatūra, lai mēs varētu nodrošināt hermētiskumu stiprinājuma vietās ar mūsu speciālajiem hermētiķiem.

8. martā uzstādījām pirmos saules kolektorus 2012. gadā uz privātmājas jumta Baložos.

Saimnieks ar prieku var sākt izmatot pavasara saules siltumu, kas ar katru dienu tikai palielinās un saražo daudzas vērtīgas kilovatstundas siltajam ūdenim un apkures atbalstam vannas istabā.

Bildes un aprakstu skatieties šeit: http://www.sauleskolektors.lv/lv/projekti/index.html?gallery_a=1&gallery_id=60&gallery_pic=218

Papildus vēlamies informēt, ka februāra sākumā pabeidzām pirmo pašvaldību objektu Rūjienā, kur tika uzstādīti 20 gab TS300 saules kolektori Rūjienas SPII Vārpiņa. Kolektorus uz jumta novietojām jau 2011. gada decembrī.

Objekta bildes šeit: http://www.sauleskolektors.lv/lv/projekti/index.html?gallery_a=1&gallery_id=58&gallery_pic=214


©sauleskolektors.lv